ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» запрошує представниць ОТГ взяти участі у цьогорічному наборі Академії для жінок-підприємниць

Дата: 26.11.2020 08:30

Шановні представниці  ОТГ

Запрошуємо Вас взяти участі у цьогорічному наборі Академії для жінок-підприємниць (AWE: Academy for Women Entrepreneurs, www.wmnpower.org).

Академія покликана допомогти українським жінкам та дівчатам розкрити свій лідерський потенціал та стати успішними бізнес-леді. В рамках комплексної програми жінки з різних регіонів України дізнаються як започаткувати та розвинути власну справу. Це потужна міжнародна ініціатива, яка охоплює більше 60 країн світу і має на меті зміцнити економічний потенціал 50 мільйонів жінок до 2025 року. Нарешті, Україна долучається до цього масштабного світового руху підтримки жінок-підприємниць!

Див. детальну інформацію в Програмі заходу.

Участь безкоштовна за результатами відбору.

Організатор ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» покриває витрати на проїзд, проживання, харчування учасниць.

З повагою,

Наталя Мішина