Відбулося позачергове засідання 34 сесії Степанівської селищної ради

Дата: 25.11.2020 08:51

20 листопада 2020 року відбулося позачергове засідання 34 сесії селищної ради. На засіданні розглянуто 32 питання.

Сесію провів голова Степанівської селищної ради Володимир Лукаш.

У ході засідання було затверджено виконання бюджету Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади та галузевих програм за 9 місяців   2020 року, програми, щодо соціально-економічного розвитку,  соціального захисту населення, забезпечення окремих категорій громадян пільговим проїздом, розвитку освіти, культури, фізичної культури та спорту, благоустрою територій населених пунктів, фінансової підтримки та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка» та інші.

Депутатами, також розглянуто питання щодо внесення змін до місцевого бюджету та  програм соціально-економічного розвитку території,  соціального захисту населення, розвитку освіти,  екологічної програми на 2020 рік.

Також затверджено  технічну документацію із землеустрою та надання дозволу на розробку проектів землеустрою.