Відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради

Дата: 20.11.2020 13:54

19 листопада 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, на якому було розглянуто 24 питання порядку денного.

На засіданні розглядалося питання «Про підсумки виконання селищного бюджету за 9 місяців 2020 року» і  було повідомлено, що  бюджет Степанівської селищної ради на 9 місяців 2020 року по доходах затверджений у сумі 40 088 392,75 грн. Фактично за 9 місяців 2020 року надійшло доходів на загальну суму 40 526 873,05 грн., сума перевиконання доходів загального фонду без урахування трансфертів склала 233 507,00 грн. або 100,81%.

Також розглянуті питання виконання цільових програм зокрема: «Програма соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради на 2018-2020 роки», «Програма соціального захисту населення селищної ради на 2020 рік», «Програма благоустрою території населених пунктів селищної ради на 2020 рік» та інших програм, що діють на території селищної ради за 9 місяців поточного року. Під час розгляду вище зазначених питнь було встановлено, що не зважаючи на недоотримане фінансування у зв’язку з карантином, виконання заходів йшло згідно з планом та було забезпечено фінансуванням у повному обсязі.

Обговорено також  питання роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Степанівської селищної ради протягом 9 місяців 2020 року.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення