Вітання селищного голови В.О.Лукаша з Днем захисника України!

Дата: 13.10.2020 14:48

Шановні жителі Степанівської громади!

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва в нашій державі відзначається День Захисника України!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково.

Це  свято всіх захисників України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров, перш за все тих, хто пройшов справжню війну, і тих, хто стоїть на сторожі Батьківщини. Тих, хто відслужив в армії і тих, хто тільки готовий її поповнити.

Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Бажаю всім доброго здоров’я та бадьорості духу,  незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки та мирного неба над головою!  У свято Покрови хай Божа Матір буде прихильною до кожної  родини та до нашої рідної України!

З повагою                                                             Селищний голова Лукаш В.О