УВАГА!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Дата: 13.10.2020 11:32

Шановні мешканці Степанівської ОТГ!

На виконання постанови Кабінету міністрів виконавчий комітет міста Суми посилив карантинні заходи, які будуть діяти 14 днів до 26 жовтня. Приміський автовокзал на вул. Перщотравневій з 12 години 13 жовтня закрито. Перевезення пасажирів за маршрутами Суми – Степанівка, Суми – Підліснівка, Суми – Головашівка здійснюватиметься у режимі згідно графіку руху транспорту, але до зупинки «Тепличний» міста Суми.

Що стосується маршруту Суми – Новосуханівка перевезення буде здійснюватиметься у попередньому режимі, але місце висадки пасажирів в місті Суми на зараз вирішується про що пасажирів повідомить водій. Комунальний транспорт міста Суми здійснюватиме свої перевезення відповідно до вимог адаптивного карантину.

Бережіть себе та своїх рідних. Не ризикуйте життям, нехтуючи правилами профілактики коронавірусу.