Відбулося позачергове засідання 32 сесії селищної ради.

Дата: 06.10.2020 14:22

28 вересня 2020 року під головуванням керівника громади Володимира Лукаша відбулася позачергова 32 сесія Степанівської селищної ради. У ході засідання було розглянуто 34 питання порядку денного.

Основну частину коштів депутатами спрямовано на галузь освіти та охорони здоров’я громади. Так, згідно прийнятих рішень «Про внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки», «Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки», «Про преміювання працівників ФАП, ФП КНП ССР «АЗПСМ смт. Степанівка Сумського району Сумської області» та інших кошти будуть використано на благоустрій населених пунктів селищної ради, на проведення робіт з вуличного освітлення, ремонт покрівлі будівлі Підліснівського СБК, на діяльність лікувальних закладів громади, на закупівлю засобів індивідуального захисту для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19, на відшкодування безкоштовних рецептів, на проведення робіт по капітальному ремонту спортивної зали Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на заміну вікон на енергозберігаючі в ФП с. Головашівка, на ремонт Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та інші заходи.

Також, змінами до селищного бюджету передбачено додаткове виділення коштів на забезпечення лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет – 50 тис. гривень, на одноразову допомогу на лікування – 115 тис. гривень, у тому числі неповнолітній дитині Семенцю О.О. –
65000 гривень.

У ході сесії також прийнято ряд рішень, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою.

Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади Володимир Лукаш  подякував усім депутатам за роботу.