Сьогодні в Україні День людей похилого віку і День ветерана

Дата: 01.10.2020 17:01

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. Сьогодні українці висловлюють глибоку пошану людям похилого віку.

Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Пройшовши крізь жахи голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління — честь, гідність, вихованість, милосердя. Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам'яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за  батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні. Ми схиляємось перед доблесними ветеранами.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість. Від щирого серця вітаємо Вас із Міжнародним днем людей похилого віку.

Безмежна вдячність Вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя,  добробуту,  довголіття, миру та злагоди у ваших душах!

Виконавчий комітет Степанівської селищної ради