Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» та його територіальних підрозділів за вересень 2020 року

Дата: 01.10.2020 11:35

За вересень 2020 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 3473 адміністративні послуги.

Адміністраторами відділу ЦНАП (смт. Степанівка) надано 339 адміністративних послуг, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 33
  • видача довідок – 190
  • звернення громадян – 19
  • земельні питання -34
  • адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 63 (у тому числі 45 через «Соціальну громаду»)

Адміністраторами та державним реєстратором сектору «Територіальний підрозділ» відділу ЦНАП (м.Суми) надано 3134 адміністративні послуги, зокрема:

• документи дозвільного характеру – 86
  • містобудування – 22
  • вклейка фото – 42
  • закордонні паспорти – 54
  • ID-картки – 70
  • земельні питання – 2500 (у тому числі 904 онлайн)
  • реєстрація нерухомості – 360

11.09.2020 адміністратори відділу «ЦНАП» Степанівської селищної ради  взяли участь у нараді що проводилась Сумським РВ УДМС України в Сумській області щодо дотримання законодавства України з питань захисту персональних даних при оформленні закордонних паспортів та ID карток.