Вітання опікунів

Дата: 30.09.2020 11:19

Усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу – це акти великої соціальної ваги, прояв гуманізму, а також реалізація природної потреби материнства і батьківства та водночас захист від самотності, як дорослих так і дітей.

30 вересня Україна відзначає День усиновлення. З нагоди цього дня представники селищної ради привітали 11 опікунів, вручивши їм подяки та солодкі подарунки за сумлінні виконання обов’язків щодо виховання, навчання, розвитку та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського пвклування.

Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин в ОТГ, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї.