Вітання селищного голови В.О.Лукаша з Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 30.09.2020 10:07

Шановні працівники бібліотек Степанівської громади!

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя. З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива. Адже, від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток.,

Сьогодні інформаційні технології розвиваються стрімко. Проте жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер – друковану книгу. Адже без книг неможливо уявити розвиток науки, культури, освіти. А професійний бібліотекар з легкістю допоможе зорієнтуватися у потужному потоці друкованих видань та знайти достовірні джерела інформації.

Тож з нагоди професійного свята бажаю Вам, дорогі бібліотекарі, творчого завзяття, нових успіхів у  благородній праці на теренах розбудови української науки, культури і духовності, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві.

Зичу Вам міцного здоров’я, наснаги та натхнення. Нехай кожен день буде сповнений усілякими гараздами!

З повагою

Селищний голова                                                                    В.О.Лукаш