Відбулося спільне засідання Комісії з питань захисту прав дитини та Ради опіки та піклування

Дата: 25.09.2020 16:36

25 вересня 2020 року у приміщенні Степанівської селищної ради відбулося спільне засідання Комісії з питань захисту прав дитини та Ради опіки та піклування, на якому було розглянуто 7 питань.

Були обговорені питання щодо взяття особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та квартирний облік; стан виховання дітей у родині мешканців смт. Степанівка; вчинення правочину батьками від імені малолітньої особи; надання згоди на укладення договору дарування нерухомого майна, право користування яким мають неповнолітні діти та закріплення права користування житловими приміщеннями.

На засідання було запрошено представника Інклюзивно-ресурсного центру Сумської районної ради Штанько Ірину Олександрівну для надання її експертної оцінки та обговорення актуального на сьогодні питання щодо доцільності  цілодобового перебування дитини в закладі інституційного характеру.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.