Відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради

Дата: 25.09.2020 14:19

25 вересня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, на якому було розглянуто 23 питання порядку денного.

На засіданні обговорено питання щодо забезпечення роботи дільничних виборчих комісій на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, а саме  виділення приміщень  та  їх матеріально-технічного забезпечення.

Також розглянуті питання щодо забезпечення прав дітей, дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт в частині дотримання майнових прав та закріплення прав користування житловими приміщеннями.

Обговорено та затверджено місцевий стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на території Степанівської селищної ради на 2020-2026 роки.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення