Про скликання позачергової 32 сесії 7 скликання

Дата: 24.09.2020 17:00

28.09.2020 року в приміщенні Степанівської селищної ради за адресою вул. Центральна 5 о 11:00 год відбудеться позачергова 32 сесія 7 скликання Степанівської селищної ради.

На розгляд сесії винести наступні питання:

1.Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік»

2.Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради "Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка"

3.Внесення змін до «Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки».

4.Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки»

5.Про внесення змін до екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки.

7.Про  внесення змін до Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на  2020 рік.

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування  неповнолітньої дитини.

9.Про внесення змін до Положення про преміювання обдарованої учнівської молоді та вчителів-наставників  Степанівської селищної ради.

10.Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки.

11.Про ліквідацію методичного кабінету управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської  селищної ради.

12.Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки на 2020 рік.

13.Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й- мистецтва Степанівської селищної ради  на 2020 рік.

14.Про внесення змін до штатного  розпису Підліснівської ЗОШ.

15.Про внесення змін до структури та штатного розпису управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської  селищної ради.

16. Земельні питання.

17. Інші питання