Виконавчий комітет Степанівської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади

Дата: 17.09.2020 08:03

КОНКУРС на заміщення вакантної посади :

- спеціаліст ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Степанівської селищної ради.

Вимоги

до кандидатів на заміщення вакантної посади

Степанівської селищної ради:

громадянство України, повна вища освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра ( за рішенням суб’єкта призначення), стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року, знання чинного законодавства та інших нормативних актів за відповідним напрямком, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Документи, що подаються на конкурс:

1.Заява про участь у конкурсі;

2.Особова картка (форма П-2ДС);

3.Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік;

4.Копія паспорта;

5.Копія ідентифікаційного коду;

6.Копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

7.Копія документів про освіту;

8.Дві фотокартки розміром 4х6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою смт.Степанівка, вул.Центральна,5.