Оголошення про збір ідей проектів

Дата: 18.03.2018 16:07

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Стратегічного плану розвитку Степанівської обєднаної

на період 2018 – 2023 рр.

Степанівська селищна рада розробляє Стратегічний план розвитку Степанівської об’єднаної громади на період до 2023 року.

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину стратегії та план її реалізації.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Степанівської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проекту – не більше як 5 років (2018 – 2023 рр.).

3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).

6. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Степанівської громади (Додаток 2).

7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 15 червня 2018 року, до 16.00.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: steprada@ukr.net з поміткою «Проекти».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до cекретаря Степанівської селищної ради  Мальцевої Юлії Олександрівни за тел. 699-182, 699-199.