Відбулася нарада з питань захисту персональних даних при оформлення закордонних паспортів та ID карток.

Дата: 11.09.2020 13:12

11.09.2020 адміністратори відділу «ЦНАП» Степанівської селищної ради взяли участь у нараді що проводилась Сумським РВ УДМС України в Сумській області щодо дотримання законодавства України з питань захисту персональних даних при оформленні закордонних паспортів та ID карток.

Учасникам наради було наголошено на неухильному виконанні вимог Законів України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», «Про адміністративні послуги», «Про інформацію», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» та «Про захист персональних даних».

Розглянуті проблемні питання, пов’язані із персональними даними, що виникають під час прийому громадян, окреслені шляхи їх вирішення.