Від держави - власне житло

Дата: 09.09.2020 08:03

На виконання Порядку  та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим органам на проектні , будівельно – ремонтні роботи,  придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання , наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою КМУ від 15.11.2017 № 877 ( в редакції постанови КМУ від 26.06.2019 року № 616)   за рахунок грошової компенсації придбано квартиру в м. Білопілля  особі  з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка  перебувала на квартирному обліку Степанівської селищної ради у списку осіб, які користуються правом позачергового одержання житлових приміщень.

Держава надала можливість молодій людині, яка ніколи не мала власного  житла,  отримати у власність  квартиру . Бажаємо добробуту, здійснення мрій і бажань.