Відновлено роботу консультаційного пункту у територіальному підрозділі ЦНАП Степанівської ОТГ

Дата: 28.08.2020 10:41

Доступність правової допомоги для всіх є одним із пріоритетних напрямків системи безоплатної правової допомоги. Важливо, аби якомога більше людей з віддалених районів отримали доступ до правових можливостей, а юристи системи допомогли вирішити правові проблеми.

27 серпня 2020 року в рамках співпраці між Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Степанівською селищною радою у територіальному підрозділі ЦНАП Степанівської ОТГ відновлено роботу консультаційного пункту з надання безоплатної правової допомоги.

Тут кожен житель Сумського району зможе отримати роз’яснення законодавства, правову консультацію чи право на захист та представництво інтересів в суді або органах державної влади та місцевого самоврядування. Прийом громадян ведуть кваліфіковані юристи Сумського місцевого центру з надання БВПД. Громадяни мають змогу проконсультуватися з питань земельного, трудового, сімейного, кримінального, цивільного, адміністративного права.

«Впевнена, що усі правові питання, з якими звернуться люди, будуть мати позитивний результат та успішно вирішені завдяки активній та професійній роботі фахівців Сумського місцевого центру», - зазначила директорка Центру Валентина Трошечко.

В цей день правом на правову допомогу скористалися як мешканці району, так і спеціалісти територіального підрозділу ЦНАПу. Роман Єременко, заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги, проконсультував з питань зняття з реєстрації місця проживання, втрати прав користування житловим приміщенням, аліментів, кредитних зобов’язань.

Звернутися до консультаційного пункту з надання безоплатної правової допомоги можна за адресою: м.Суми, вул.Іллінська, 97, І поверх, Центр надання адміністративних послуг.

Режим роботи консультаційного пункту:

• вівторок з  13.00 до 17.00
  • четвер    з   9.00  до 13.00

Отримати консультації також можна:

• за телефонами: (066) 77 13 261, (098) 38 06 938, (0542) 66 51 08
  • через Skype-зв'язок / вівторок з  13.00 до 17.00 та четвер з 9.00 до 13.00 / за номером телефону +38(098) 38 06 938
  • шляхом письмового звернення /скринька для звернень
  • від партнерів – експертів Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС