УВАГА! Графік роботи Центрального відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Дата: 26.08.2020 14:40

У зв’язку з продовженням карантинних обмежень в Україні, графік роботи установ Пенсійного фонду залишається тимчасово зміненим.

Звернутися до сервісного центру Фонду можна особисто за попереднім записом (ТЕЛЕФОНИ: 066 809 16 52,   050 255 39 72) у такому режимі:

ПОНЕДІЛОК – ЧЕТВЕР – з 10-00 до 18-45

П’ЯТНИЦЯ – з 10-00 до 17-30

Увага! Працівники та відвідувачі допускаються до приміщення сервісного центру тільки в респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно.

Очікування повинно відбуватися ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м).

Принагідно нагадуємо, що отримати послуги можна дистанційно через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).