Суб’єктам господарювання

Дата: 26.08.2020 14:34

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекційної хвороби COVID-19 та на виконання протоколу Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 24 від 21 серпня 2020 року та протоколу комісії Степанівської ОТГ з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 18 від 21 серпня 2020 року,  повідомляємо, що в зв’язку з тим що Сумський район знаходиться на «жовтому» рівні епідемічної небезпеки поширення інфекційної хвороби COVID-19, адміністрація Степанівської селищної ради закликає суб’єктів господарювання які розташовані та здійснюють свою виробничу діяльність на території ради на період дії «жовтого» рівня епідемічної небезпеки дотримуватись карантинних заходів спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекційної хвороби COVID-19, а саме:

-   роботу закладів торгівлі в режимі «кафе» обмежити до 23:00 години.

- обовязкове використання персоналу та відвідувачами громадських закладів, у т.ч. закладів торгівлі індивідуальних засобів захисту.