У Центрі надання адміністративних послуг відновлено роботу консультаційного пункту Сумського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

Дата: 25.08.2020 11:45

В рамках співпраці між Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Степанівською селищною радою у територіальному підрозділі ЦНАП Степанівської селищної ради (м.Суми) відновлено роботу консультаційного пункту з надання безоплатної правової допомоги.

Кожен бажаючий зможе безкоштовно отримати роз’яснення з різноманітних правових питань. Прийом громадян проводитимуть кваліфіковані юристи Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Звернувшись до консультаційного пункту, громадяни можуть отримати правові консультації з питань земельного, трудового, сімейного, кримінального, цивільного, пенсійного, житлового, договірного, адміністративного права та соціального забезпечення тощо.  Крім того отримати правову допомогу від держави, а саме юриста/  адвоката для представництва інтересів у суді.

Спільні дії спрямовані на забезпечення широкого доступу громадян до безоплатної правової допомоги, підвищення рівня правової обізнаності громадян.

Звернутися до консультаційного пункту з надання безоплатної правової допомоги можна за адресою: м.Суми, вул.Іллінська, 97, І поверх, Центр надання адміністративних послуг.

Режим роботи консультаційного пункту:

• вівторок з  13.00 до 17.00
  • четвер    з   9.00  до 13.00

Отримати консультації також можна:

• за телефонами: (066) 77 13 261, (098) 38 06 938, (0542) 66 51 08
  • через Skype-зв'язок / вівторок з  13.00 до 17.00 та четвер з 9.00 до 13.00 / за номером телефону +38(098) 38 06 938
  • шляхом письмового звернення /скринька для звернень
  • від партнерів – експертів Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС