Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 21.08.2020 13:21

20 серпня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, на якому було розглянуто 15 питання порядку денного.

На засіданні було обговорено план заходів щодо складання проекту бюджету Степанівської селищної об’єднаної територіальної громади та фінансового плану КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт Степанівка» на 2021 рік.

Також розглянуті питання щодо забезпечення прав дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт; затверджено висновок органу опіки та піклування про можливість виконувати обов’язки опікуна та заходи щодо роботи з бездомними громадянами в осінньо-зимовий період.

У ході засідання обговорені питання щодо виділення приміщення для роботи селищної виборчої комісії та визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації з проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.