Проводиться онлайн-опитування експортерів

Дата: 20.08.2020 11:10

Інформуємо, що за координації Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної розпочався процес консультацій з українським бізнесом щодо параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

У ході консультацій очікується отримання пропозицій зацікавлених українських компаній та бізнес асоціацій, на основі яких буде формуватися проект консолідованої позиції Української Сторони на переговорах з Європейським Союзом.

У зв’язку з цим просимо долучитися до онлайн-опитування, яке триватиме до 31 серпня 2020 року, зацікавлені підприємства, організації та заповнити анкету, доступну за посиланням: https://bit.ly/AAupdateform.

Контактна особа від Секретаріату Кабінету Міністрів України: Нагорняк Іван (0978152681, nahornyak@kmu.gov.ua

Уряд збирає пропозиції українського бізнесу щодо майбутнього оновлення Угоди про асоціацію з ЄС