До уваги членів виконкому!!!

Дата: 18.08.2020 11:19

До уваги членів виконкому!

20 серпня 2020 року о 14.00 в приміщенні Степанівської селищної ради за адресою вул. Центральна, 5  відбудеться засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради.

На розгляд винесені наступні питання:

1. Про прийняття на квартирний облік осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт.
  2. Про надання дозволу на вчинення правочину від імені малолітньої дитини.
  3. Про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна та земельних ділянок, право користування яким мають неповнолітні діти.
  4. Про доцільність влаштування дитини на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду.
  5. Про надання висновку про можливість виконувати обовязки опікуна над недієздатною особою.
  6. Про затвердження  заходів щодо  роботи з бездомними громадянами в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр.
  7. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за перше півріччя 2020 року.
  8. Про виділення приміщення для роботи Степанівської селищної виборчої комісії з проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року та її матеріально-технічне забезпечення.
  9. Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації з проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.
  10. Інші питання.