Відбулася нарада щодо оформлення закордонних паспортів та ID карток через Центр надання адміністративних послуг.

Дата: 12.08.2020 12:11

12.08.2020 відбулася нарада-навчання за участю Сумського РВ УДМС України в Сумській області щодо оформлення закордонних паспортів та ID карток через Центр надання адміністративних послуг Степанівської громади. Підведені підсумки роботи за І півріччя 2020 року, обговорені проблемні питання, що виникають у зв’язку з оформленням паспортних документів, сплатою адміністративного збору за надання адміністративних послуг, окреслені шляхи їх вирішення.

Всього за лютий-липень 2020 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської громади видано 216 закордонних паспортів та 171 паспорт громадянина України у формі картки. Вказані послуги можливо отримати у територіальному підрозділі відділу «ЦНАП», що знаходиться за адресою: м.Суми, вул. Іллінська, 97, 1 поверх.