ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ !

Дата: 07.08.2020 15:41

Повідомляємо, що протягом серпня 2020 року у населених пунктах Степанівської ОТГ будуть проводитися роботи з перевірки димових та вентиляційних каналів (відповідно до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285 «Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання»).

Роботи проводяться спеціалістами організацій, які мають ліцензії на виготовлення актів про перевірку димових та вентиляційних каналів по формі ПБСГ, а саме від ФОП «Власенко» та ФОП «Рибалка О.А.»:

- Кошель Олександр Олександрович, 066-019-14-91,

- Забийворота Євген Сергійович, 066-796-92-34,

- Сивокос Андрій Олександрович, 063-718-57-37

- Капілян Максим Олександрович, 050-259-92-30,

які мають відповідні посвідчення

Вартість перевірки димових та вентиляційних каналів приватного домоволодіння від газових приборів складає 69,90 грн. за 1 канал.

У разі виявлення порушень, споживачеві буде надано відповідний акт про виявлені порушення, другий примірник якого буде передано до ПАТ «Сумигаз». Не виправлення порушень веде за собою припинення газопостачання.

Згідно з графіком проведення робіт 07-08.08.2020 будуть здійснюватися перевірки димових та вентиляційних каналів  в смт Степанівка по вул. Мацака, Степанівська, Сумська, провул. Сумський.

Про додаткову інформацію щодо графіку проведення перевірок буде повідомлено  10.08.2020 на офіційному сайті Степанівської селищної ради.