Відбулося пленарне засідання 31 сесії селищної ради.

Дата: 06.08.2020 11:06

05 серпня 2020 року відбулося чергове засідання 31 сесії селищної ради. На засіданні розглянуто 54 питань, які попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних комісій селищної ради.

Сесію провів голова Степанівської селищної ради Володимир Лукаш.

У ході засідання були затверджені звіти про виконання бюджету Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади та галузевих програм за І півріччя   2020 року, зокрема, щодо соціально-економічного розвитку,  соціального захисту населення, забезпечення окремих категорій громадян пільговим проїздом, розвитку освіти, культури, фізичної культури та спорту, благоустрою територій населених пунктів, фінансової підтримки та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка» та інші.

Депутатами розглянуто питання щодо внесення змін до місцевого бюджету та  програм соціально-економічного розвитку території,  соціального захисту населення, розвитку освіти,  екологічної програми.

Прийнято ряд важливих рішень, що стосуються додаткового виділення коштів, а саме:

• 200 тис. грн. на ремонт даху Степанівської ЗОШ;
  • 100 тис. грн. допомога на лікування мешканців громади;
  • 230 тис. грн. на благоустрій території ОТГ;
  • 75 тис. грн. на поточний ремонт ФАП смт. Степанівка та ФАП с. Головашівка;
  • 95 тис.  грн на ремонт клубних закладів Смт.Степанівка та с. Підліснівка.

Також затверджено  технічну документацію із землеустрою та надання дозволу на розробку проектів землеустрою.