Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 24.07.2020 15:47

23 липня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, на якому було розглянуте 21 питання порядку денного.

На засіданні керівники освітніх закладів громади прозвітували про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, проведення ремонтних робіт у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, забезпечення твердим паливом котелень тощо.

Також підведено підсумки виконання місцевого бюджету та галузевих програм за перше півріччя  2020 року, які будуть надані на затвердження чергової сесії Степанівської селищної ради, зокрема, щодо соціально-економічного розвитку,  соціального захисту населення, забезпечення окремих категорій громадян пільговим проїздом, розвитку освіти, культури, фізичної культури та спорту, благоустрою територій населених пунктів, фінансової підтримки та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини смт. Степанівка», забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів селищної ради тощо.

У ході засідання обговорено питання щодо встановлення тарифу з надання послуг  поводження з побутовими та рідкими відходами; заслухано інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя поточного року, використання субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Степанівської селищної ради.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.