Шановні користувачі та власники земельних ділянок!

Дата: 16.07.2020 14:25

Степанівська селищна рада повідомляє про обов’язковість сплати земельного податку за 2020 рік.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ, а саме:

– інваліди першої і другої групи;

– фізичні  особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

– пенсіонери (за віком);

– ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

– фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для отримання квитанції на сплату земельного податку звертатись в Степанівську селищну раду. Термін сплати податку до 28.08.2020 року. За несвоєчасність сплати нараховується пеня.

Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок просимо звертатись до Степанівської селищної ради (смт. Степанівка, вул. Центральна, 5). Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок на землю, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій.

Виконавчий комітет Степанівської селищної ради