Гуманітарна допомога для сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 15.07.2020 08:48

За сприянням Сумського обласного товариства Червоного Хреста,  Міністерства закордонних справ Німеччини та Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації представниками Степанівської селищної ради було отримано гуманітарну допомогу для сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Більше 120 продуктових та гігієнічних наборів отримали 19 сімей у складних життєвих обставинах на території Степанівської ОТГ. Таку допомогу отримали родини з смт. Степанівка,  с. Підліснівка,  с. Новомихайлівка та               с. Головашівка.