Прийом на навчання до Національної академії статистики, обліку та аудиту на 2020/21 рік.

Дата: 15.07.2020 07:59

Розпочато набор на навчання в НАСОА серед випускників 9-х, 11-х класів.

НАСОА здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському, освітньо-науковому та науковому рівнях вищої освіти. Підготовка фахівців ступенів бакалавр та магістр здійснюється за освітніми програмами «Прикладна статистика та бізнес-аналітика», «Офіційна статистика», «Цифрова економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік, аудит та оподаткування», «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Публічне управління та адміністрування» денної та заочної форми навчання.

У НАСОА запроваджено програму паралельного навчання з провідними польськими закладами вищої освіти, після закінчення якої випускники отримують два дипломи –НАСОА та одного з польських університетів.

У структурі академія також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів за відповідними освітніми програмами.

Серед столичних ВНЗ економічного профілю НАСОА вирізняється досить помірною і вигідною ціною навчання. При Академії є гуртожиток для забезпечення проживання студентів з інших міст.

Випускники НАСОА працюють у Міністерстві економіки, торгівлі та сільського господарства, міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, Національному банку, Приватбанку, Укргазбанку, Ощадбанку, інших банках, аудиторських компаніях тощо. Випускники академії не мають проблем із працевлаштуванням.

Контактні телефони в НАСОА:

• Черушева Галина Борисівна (зав. Відділу профорієнтаційної роботи) – (044) 484-47-73, (099) 639-66-43;
  • Музиченко Марія Володимирівна (зав. Приймальної комісії) – (044) 484-47-78, (096) 742-97-73.