Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» та його територіальних підрозділів за червень 2020 року

Дата: 02.07.2020 08:19

За червень 2020 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 3000 адміністративних послуг.

Адміністраторами відділу ЦНАП (смт. Степанівка) надано 326 адміністративних послуг, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 29
  • видача довідок – 136
  • звернення громадян – 15
  • земельні питання -113
  • адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 33 (у тому числі 23 через «Соціальну громаду»)

Адміністраторами та державним реєстратором сектору «Територіальний підрозділ» відділу ЦНАП (м.Суми) надано 2674 адміністративні послуги, зокрема:

• документи дозвільного характеру – 119
  • містобудування – 19
  • вклейка фото – 58
  • закордонні паспорти – 15
  • ID-картки – 28
  • земельні питання – 2135 (у тому числі 602 онлайн)
  • реєстрація нерухомості – 300

У червні 2020 року укладений меморандум про співпрацю з Північно-східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Суми) щодо впровадження комплексної послуги «єМалятко» у відділі «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанівської селищної ради.

Всього у І півріччі 2020 року ЦНАП Степанівської селищної ради надав 10229 адміністративних послуг.