Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 01.07.2020 11:08

30 червня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, на якому були розглянуті 12 питань порядку денного.

На засіданні обговорили питання щодо стану фінансової дисципліни у КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт Степанівка», встановлення тарифу з надання послуг  поводження з побутовими та рідкими відходами. Заслухали інформацію про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2018-2020 роки та Програми благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік з подальшим затвердженням на сесії селищної ради.

Також у ході засідання обговорили питання щодо закріплення права користування житловим приміщенням за дітьми, позбавленими батьківського піклування та затвердили Положення про місцеву міжвідомчу робочу групу з питань охорони дитинства, розвитку системи соціальних, освітніх, медичних послуг для підтримки дітей і сімей з дітьми.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.