Вітання селищного голови В.О.Лукаша з Днем Конституції України

Дата: 26.06.2020 15:31

Шановні мешканці Степанівської громади!

Щиро вітаю Вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.

Нехай ця урочиста подія сповнює Вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині.

Бажаю всім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави. Добра Вам, щастя, злагоди та миру.

Зі святом Вас, дорогі земляки!

З повагою

Селищний голова                                                                             В.О.Лукаш