До уваги членів виконкому!

Дата: 26.06.2020 13:31

30 червня 2020 року о 14.00 в приміщенні Степанівської селищної ради за адресою вул. Центральна 5 відбудеться засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради.

На розгляд винесені наступні питання:

1. Про встановлення тарифу з надання послуг  поводження з побутовими та рідкими відходами.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2018-2020 роки.

3. Про внесення змін до Програми благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік.

4. Про затвердження типової форми Контракту з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти Степанівської селищної ради.

5. Про закріплення права користування житловим приміщенням за дитиною, позбавленою батьківського піклування.

6. Про затвердження Положення про місцеву міжвідомчу робочу групу з питань охорони дитинства, розвитку системи соціальних, освітніх, медичних послуг для підтримки дітей і сімей з дітьми.

7. Про затвердження списку сімей з дітьми, які проживають на території Степанівської ОТГ і перебувають у складних життєвих обставинах.

8. Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІІ квартал 2020 року.

9. Про уточнення поштової адреси

Інші питання.