Представники селищної ради взяли участь у засіданні колегії Сумської обласної державної адміністрації в режимі онлайн

Дата: 23.06.2020 17:11

23 червня 2020 року керівництво та спеціалісти Степанівської селищної ради взяли участь у засіданні колегії Сумської обласної державної адміністрації у режимі відеоселекторного зв’язку, на якому розглянули питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку області та виконання місцевих бюджетів за 5 місяців 2020 року.

Одним з головних питань, що були внесені на розгляд та обговорення, це забезпечення реалізації заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, економного, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів та недопущення втрат місцевих бюджетів.

Як зазначила у своїй доповіді директор Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації Олена Батраченко, Степанівська об’єднана громада увійшла до переліку громад області, які виконали планові показники по надходженням до бюджету громади за підсумками 2019 року та 5 місяців 2020 року у повному обсязі та входить до числа лідерів по приросту надходжень податку на доходи фізичних осіб.

У ході засідання надані доручення щодо вжиття заходів з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати та недопущення її виникнення у подальшому; забезпечення потребами в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ та закладів освіти згідно з встановленими законодавством умовами оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати шляхом спрямування фінансових ресурсів місцевих бюджетів на проведення своєчасної виплати заробітної плати; оптимізації мережі закладів освіти; проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на відповідних територіях.