До уваги громадян ! Встановлення номерних знаків на будинках є обов’язком власника.

Дата: 19.06.2020 08:57

З метою забезпечення здійснення заходів з проведення Всеукраїнського перепису населення Головним управлінням статистики у Сумській області проводиться перевірка стану адресного господарства населених пунктів, вулиць, провулків тощо на наявність покажчиків з назвами та номерних знаків на будинках.

Упорядкування адресного господарства населених пунктів має важливе значення не лише для перепису населення, а й для роботи всіх служб швидкого реагування (поліції, швидкої допомоги, рятувальників, комунальних служб тощо). Згідно з розділом 3 пункту 3.4 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства №76 від 17.05.2005 р. встановлення покажчиків назви вулиці, провулка, площі, номер будинку має здійснюватися балансоутримувачем будинку.

Виконавчий комітет Степанівської селищної ради нагадує, що громадяни, підприємства, установи та організації зобов'язані забезпечити житлові будинки, будівлі підприємств, установ, організацій й інші об'єкти адресними покажчиками (назва вулиці, номер будинку). Зокрема, на зовнішньому фасаді кожного будинку власнику домоволодіння необхідно обовязково установити знак з указівкою номера будинку (або позначення шляхом нанесення фарбою чи за допомогою інших засобів).