Відбулося пленарне засідання 29 сесії селищної ради.

Дата: 11.06.2020 15:14

11 червня 2020 року відбулося чергове засідання 29 сесії селищної ради. На засіданні розглянуто 38 питань, які попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних комісій селищної ради.

Сесію провів голова Степанівської селищної ради Володимир Лукаш.

У ході засідання були затверджені звіти про виконання бюджету Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади та галузевих програм за І квартал  2020 року, зокрема, щодо соціально-економічного розвитку,  соціального захисту населення, забезпечення окремих категорій громадян пільговим проїздом, розвитку освіти, культури, фізичної культури та спорту, благоустрою територій населених пунктів, фінансової підтримки та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка» та інші.

Депутатами розглянуто питання щодо внесення змін до місцевого бюджету та  програм соціально-економічного розвитку території,  соціального захисту населення, розвитку освіти,  екологічної програми; затверджено звіт з незалежної оцінки майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Степанівської селищної ради.

Прийнято ряд важливих рішень, що стосуються затвердження технічної документації із землеустрою та надання дозволу на розробку проектів землеустрою.