До відома батьків ( законних представників), які виховують дітей з інвалідністю !

Дата: 05.06.2020 15:05

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Мівністрів України від 27 березня 2019р. № 309 «Про затвердження порядкувикористання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» до Переліку даних реабілітаційних установ, охорони здоров’я, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю станом на 26.05.2020 крім комунальної установи Сумської обласної ради - Сумськийй обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю включені такі установи:

1) Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня»;

2) Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер».

За детальною інформацією просимо звертатися до відділу соціального захисту населення Степанівської ОТГ т. 778-775.