Відбулося засідання постійної комісії

Дата: 04.06.2020 16:58

Сьогодні 04.06.2020 відбулося засідання постійної комісії Степанівської селищної ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально–економічного розвитку.

На засіданні було розглянуто 17 питань, зокрема, щодо підсумків виконання місцевого бюджету та галузевих програм за І квартал  2020 року,  а саме: щодо соціально-економічного розвитку,  соціального захисту населення, забезпечення окремих категорій громадян пільговим проїздом, розвитку освіти, культури, фізичної культури та спорту, благоустрою територій населених пунктів, фінансової підтримки та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка» тощо.

Також на засіданні обговорили питання щодо необхідності внесення змін до бюджету та відповідних діючих програм розвитку території.

Вищезазначені питання будуть подані на затвердження чергової 29 сесії 7 скликання Степанівської селищної ради.