Проведено апаратну нараду

Дата: 01.06.2020 16:01

1 червня 2020 року під головуванням Степанівського селищного голови Володимира Лукаша проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради.

На нараді обговорили питання щодо готовності дошкільних закладів освіти до відновлення занять в умовах адаптивного карантину; бюджетних асигнувань, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР; створення тимчасових робочих місць (на період до 3 місяців) з низькими вимогами до кваліфікації працівників; виплату грошової винагороди обдарованій учнівській молоді за підсумками навчального року; роботи відділу ЦНАП тощо.

Були розглянуті питання щодо проведення обстеження умов проживання дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів та вручення солодких подарунків з нагоди Дня захисту дітей.

Також обговорили стан підготовки проектів рішень, які пропонуються на розгляд 29 сесії селищної ради сьомого скликання, яка запланована на 11 червня 2020 року.