З міжнародним днем захисту дітей!!

Дата: 01.06.2020 11:47

Щороку, 1 червня, у перший літній день, в Степанівській ОТГ, як і у всьому світі, відзначають яскраве, добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей, який був заснований Конгресом міжнародної демократичної федерації жінок у 1949 році.

На сьогоднішній день, на території Степанівської селищної ради проживає 1130 хлопчиків та дівчаток віком до 18 років. Але не всім дітям поталанило мати щасливе та безтурботне дитинство. Серед них 2, які втратили батьків та  12 - позбавлені батьківського піклування… Всі ці діти на даний момент перебувають під опікою. Також, 41 дитина разом із батьками перебувають у складних життєвих обставинах.

Незважаючи ні на що, Степанівська селищна рада поспішає привітати кожного  маленького жителя селища з Днем захисту дітей. Нехай кожен зануриться у свято щастя, посмішок та щирої дитячої  радості. Діти - наш найдорожчий скарб. Саме тому, обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про розвиток інтересів та здібностей, рівень виховання та дотримання прав дітей! Адже діти – наше майбутнє, а значить майбутнє громади і України.

Дорогі юні друзі, зичимо Вам успіхів, добра, здоров’я, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, веселого та змістовного відпочинку під час літніх канікул!!!