Відбулася нарада щодо надання адміністративних послуг соціального характеру у ЦНАП.

Дата: 29.05.2020 14:21

29 травня у Степанівський селищній раді відбулася консультативна нарада щодо надання адміністративних послуг соціального характеру у ЦНАП. У нараді взяли участь селищний голова Володимир ЛУКАШ, начальник управління соціального захисту населення Сумської райдержадміністрації Тетяна ГАПОН, фахівці відділів ЦНАП та соціального захисту населення селищної ради.

На нараді обговорювалися моделі надання соціальних послуг населенню через Центр надання адміністративний послуг Степанівської селищної ради та шляхи їх впровадження.

За результатами наради прийнято рішення щодо укладання угоди про співробітництво з надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення між Степанівською селищною радою та управлінням соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації.

У Степанівській селищній раді вже впроваджені та надаються деякі адміністративні послуги соціального характеру через ЦНАП з використанням програмного комплексу «Соціальна громада», перелік яких найближчим часом буде розширений, адже це одні з найбільш затребуваних послуг сьогодні. Крім того, надання таких послуг має велике позитивне значення, оскільки максимально наближає їх до мешканців громади.