Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 27.05.2020 10:31

26 травня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, де були розглянуті 8 питань, що мають важливе значення для розвитку селищної громади.

На засіданні обговорили питання щодо здійснення першочергових заходів з підготовки закладів бюджетної сфери до опалювального періоду 2020-2021 років: проведення ремонтних робіт у закладах освіти та охорони здоров’я, забезпечення твердим паливом котелень, укладання договорів із газодобувними підприємствами на споживання природного газу для відомчих котелень, ремонт та випробування тепломереж; проведення підготовчої роботи з визначення можливості дотримання протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину; благоустрою територій населених пунктів; захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа; підсумків роботи із зверненнями громадян за І квартал поточного року.

Також члени виконкому обговорили питання щодо фінансової дисципліни у КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини смт Степанівка».

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.