Вручено подяки волонтерам

Дата: 25.05.2020 17:02

Сьогодні 25 травня 2020 року селищний голова В.О.Лукаш вручив подяки волонтерам Олександру Куксі, Сергію Супруну, Івану Стефанишину, Вадиму Чернявському, Олександру Попову, Володимиру Никоненку за проявлену ініціативу та допомогу у підвезенні мешканців Степанівської об’єднаної територіальної громади до місць роботи у медичні заклади, що знаходяться на території м. Суми, під час введення карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Селищний голова наголосив, що протягом 45 днів з моменту введення карантинних заходів команда волонтерів здійснювала по декілька рейсів в день з смт Степанівка до м.Суми та у зворотному напрямку, працюючи і в будні, і у вихідні дні, аби наші жителі змогли вчасно потрапити на свої робочі місця в установи, віднесені до обєктів критичної інфраструктури, зокрема до закладів охорони здоровя.