Відбулася апаратна нарада

Дата: 25.05.2020 11:38

Під головуванням Степанівського селищного голови Володимира Лукаша відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів селищної ради, на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ.

Основні питання, що розглянуті, стосувалися початку роботи дошкільних навчальних закладів з дотриманням протиепідемічних вимог; продовження підвезення мешканців громади, які працюють в медичних закладах, що знаходяться на території селищної ради, із залученням автобуса громади; закінчення навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах та підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в умовах карантину; проведення ремонтних робіт у закладах освіти; забезпечення дотримання протиепідемічних вимог під час проведення спортивних заходів тощо.

Також обговорили питання щодо проведення заходів з благоустрою території громади та підготовки питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету, запланованого на 26.05.2020.