19 травня 2020 року під головуванням Степанівського селищного голови проведено засідання позачергової 28 сесії селищної ради.

Дата: 20.05.2020 09:51

На засіданні розглянуто 23 питання, що мають важливе значення для розвитку селищної громади.

Зокрема, розглянуті питання щодо внесення змін до бюджету Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік,  програм соціально-економічного розвитку території,  соціального захисту населення, благоустрою територій населених пунктів, розвитку освіти, екологічної програми.

На розгляд сесії селищної ради були винесені проекти рішень щодо встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік.

Також депутатами були затверджені програми: «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2020 рік»; «Надання   допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та «Надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз на 2020 рік».

На засіданні були затверджені робочі проекти «Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Промислова в смт. Степанівка Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області» та «Капітальний ремонт харчоблоку Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, буд.70 в смт Степанівка Сумського району Сумської області».

За підсумками розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення, а також по ряду земельних питань.