Вітання селищного голови В.О.Лукаша з Днем Європи

Дата: 15.05.2020 13:48

Шановні мешканці Степанівської громади

Сердечно вітаю вас з Днем Європи!

Цьогоріч День Європи в Україні відзначається 16 травня. Це день, коли жителі нашої держави відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим! Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення нашої держави жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Для нашого народу це свято має особливе значення, адже наша країна поступово рухається вперед до досягнення європейських стандартів.

Тому цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!

Шановні земляки, зичу вам добробуту, життєвих сил, впевненості у завтрашньому дні та здійснення усіх планів і задумів на благо нашої громади та всієї України!

З повагою

Селищний голова                                                                           В.О.Лукаш