З Міжнародним днем сім'ї

Дата: 15.05.2020 09:04

Один філософ стверджував: «Сім’я – це місце, де народжується життя. І ніколи не згасає любов».  Ця думка зараз надзвичайно актуальна. Велика радість – це люблячі мама і тато, турботливі дідусі та бабусі, щирі сестрички та братики. Немає нічого прекраснішого, ніж родинні зустрічі, спільна вечеря та розмова з батьками.  З сім’ї починається життя людини, вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності.

Щорічно, 15 травня починаючи з 1994 року більшість країн святкують Міжнародний день сім’ї. Родина це основний елемент суспільства, людська цінність, культура та історична спадщина, чинник розвитку, запорука процвітання та стабільності не тільки громадянина, а й громади та країни.

Від імені Степанівської селищної ради хочемо привітати мешканців ОТГ з Міжнародним днем сім’ї.  Хочемо побажати Вашим родинам миру, благополуччя, добра. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими  труднощами. Ваша родина – це опора та підтримка, тому цінуйте та любіть своїх рідних та близьких.