Привітання селищного голови з Днем пам’яті й примирення та Днем Перемоги!

Дата: 08.05.2020 13:32

Дорогі ветерани та мешканці Степанівської громади!

На календарі знову бачимо 8 та 9 травня,  що є приводом для згадок сумних подій 1939-1945 років. У ці дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни, та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Проходять роки і все далі від нас незабутня весна 1945-го. Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ.

У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Ми схиляємо голови перед Вашим Подвигом! Ви – гідний приклад для наслідування, зразок самовідданого служіння Вітчизні. Ми, в свою чергу,  намагаємося робити все для того, аби Ви постійно відчували турботу та нашу підтримку як символ безкінечної вдячності і поваги.

Бажаю Вам, шановні ветерани та мешканці громади, Божого благословення, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя.

Селищний голова                                                                                      В.О.Лукаш